Σάββατο 16 Ιουλίου 2016
 
ΩΡΕΣ ΤΙΤΛΟΣ ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ/ΕΙΣΗΓΗΤΡΙΑ
12:00 – 16:00 Άθλημα Bocce Επίδειξη του Αθλήματος από τα Special Olympics Hellas
17:30 – 18:30 Μάθημα Yoga Παύλος Δημητριάδης, Instructor Yoga
18:30 – 19:30 Μάθημα Zumba Έφη Καρυπίδη, Instructor Zumba
19:00 – 20:00 Παρουσίαση Πρώτων Βοηθειών Σταύρος Δρόσος, Εκπαιδευτής Πρώτων Βοηθειών

  

Κυριακή 16 Ιουλίου 2016
 
ΩΡΕΣ ΤΙΤΛΟΣ ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ/ΕΙΣΗΓΗΤΡΙΑ
11:00 – 14:00 Άθλημα Bocce Επίδειξη του Αθλήματος από τα Special Olympics Hellas
11:30 - 12:30 Latin Χοροί Griego Latino, μεικτή ομάδα χορού
16:00 – 20:00 Άθλημα Bocce Επίδειξη του Αθλήματος από τα Special Olympics Hellas
18:00 – 19:00 Παρουσίαση Πρώτων Βοηθειών Σταύρος Δρόσος, Εκπαιδευτής Πρώτων Βοηθειών

  

VoluntaryAction

Φεστιβάλ Εθελοντισμού 2016
Το Φεστιβάλ
Η Έκθεση
Η Δήλωση Συμμετοχής
Η Λίστα Εκθετών
Το Συνέδριο
Το Πρόγραμμα
Οι Εισηγητές
Γάκη Ερμίνα
Γεωργαλά Μαρία
Γιαννακοπούλου Θάλεια
Γκρίμπα Ελευθερία
Γκρουτζιέν Άννα
Γουράνιος Διονύσης
Ζαρωτιάδου Μαρία
Καρδαμίτση Ελένη
Μακρυστάθης Δημήτρης
Μαριόλη Πέπη
Μπακόπουλος Νίκος
Μπαλόγλου Ίρις
Νομικού Χριστίνα
Παπασπυροπούλου Σοφία
Πατούνης Χάρης
Πατσέλης Νίκος
Πολυχρονόπουλος Κωνσταντίνος
Σωτηρόπουλος Αλέξανδρος
Τζωρτζακάκη Κατερίνα
Φεζούδης Κωνσταντίνος
Φερεκύδου Ελίζα
Φίλη Κατερίνα
Φούντα Δώρα
Ψαρρού Στέλλα
Οι Παράλληλες Δράσεις
Η Ημερίδα: Ο Εθελοντισμός στην Κοινωνική Οικονομία
Το Πρόγραμμα
Η Δήλωση Συμμετοχή
Οι Εισηγητές
Ζωχιός Ιωάννης
Ηλίας Λάμπρος
Πανέλης Δημήτρης
Παπανδρέου Έλενα
Πολυχρονόπουλος Κωνσταντίνος
Ρουμελιώτης Ανδρέας
Σπινθάκης Ευάγγελος
Τακτικός Βασίλης
Φίλη Χριστίνα
Το Networking Event Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης
Το Πρόγραμμα
Η Δήλωση Συμμετοχή
Οι Εταιρίες που Συμμετέχουν
Οι Εισηγητές
Κατσούλη Κατερίνα
Παπαδοπούλου Σούμι
Πρίντζης Αθάνασιος
Σλάμαρης Θωμάς
Φερεκύδου Ελίζα
Φίλη Κατερίνα
Τα Σεμινάρια
Το Πρόγραμμα
Οι Εισηγητές
Caravas Pamela
Ασημακοπούλου Βαρβάρα
Γεωργακόπουλος Γιάννης
Γεωργίου Ελισάβετ
Γιαννοπούλου Μαριλένα
Κολοκούρη Εβίτα
Κόρδη Βαλεντίνα
Λαγός Mιχάλης
Μιχαηλίδης Δημήτριος
Ντούσκας Παναγιώτης
Ταπραντζή Μελίνα
Χριστοδούλου Ελένη
Η Δήλωση Συμμετοχής
Τα Βραβεία
Οι Κατηγορίες
Η Επιτροπή Αξιολόγησης
Η Δήλωση Συμμετοχής
Τα Δρώμενα
Το Πρόγραμμα
Special Olympics Hellas
Yoga - Παύλος Δημητριάδης
Zumba - Έφη Καρυπίδη
Latin - Griego Latino
Η Τοποθεσία
Η Κάτοψη
Ο Διοργανωτής
Οι Χορηγοί

Υπό την Αιγίδα

dhmosathinaionlogo

 
Με την Υποστήριξη

technopolislogo2

 
Προϊοντικοί Χορηγοί

papadopouloulogoteliko
rainbowlogo
yamaslogo
brinkslogo

 
Χορηγός Διαγωνισμού

yuboto telecoms

 
Υποστηρικτής

bikesaleacademylogo

 
Χορηγοί Επικοινωνίας

insiderlogo
enallaktikoslogo
ecozenlogo
lightradiologo
mileikanealogo
rejoinlogo
epixeirologo
athina984
Neopolislogo
estagelogo
apopsilogo2
 
sxedialogo
thatslifelogo
off radio
omorfizoilogo2
palologo
 

 
Διοργάνωση

skywalkerlogo