Σλάμαρης Θωμάς

slamarisphoto

Θωμάς Σλάμαρης, Εκπαιδευτής Πωλήσεων & Βusiness Coach

Αποφοιτησε από το 2ο Λύκειο Πειραιά με βαθμο Λίαν Καλώς.

Σπούδασε Διοίκηση Επιχειρήσεων και Οικονομικά στο Πανεπιστήμιο Πειραιά.

Έχει συμμετάσχει στην Ελλάδα και το εξωτερικό σε πολλά σεμινάρια πωλήσεων και επικοινωνίας με διάσημους εισηγητές όπως Deepak Chopra, Wayne Dyer, Colin Turner κ.α.

Πιστοποιημένος από το TafeSa και Central Inst.of Tech Australia στα Teaching Adult Learners και Confident Trainer και καταχωρημένος εισηγητής για εκπαιδεύτικα προγράμματα Λ.Α.Ε.Κ.

Έχει περισσότερα απο 32 χρόνια εμπειρία στις πωλήσεις σαν πωλητής ο ίδιος και Manager, στον τομέα των ασφαλίσεων, της λιανικής και χονδρικής (B2B) αλλά και στο δικτυακό μαρκετινγκ και τις τηλεφωνικές πωλήσεις.

Συνεργάστηκε και διακρίθηκε σε ηγετικές εταιρείες όπως ING, Mediatel, Metlife, Lifewave κ.α

Εκπαιδεύει πωλητές, ελεύθερους επαγγελματίες και επιχειρηματίες σαν εισηγητής αλλά και σαν business coach.

Μέλος του Οικ.Επιμελητηρίου Ελλάδος και διαφόρων διεθνών οργανισμών όπως BNI Referal Network, Worldwide Association of Business Coaches (WABC), HR Community

VoluntaryAction

Φεστιβάλ Εθελοντισμού 2016
Το Φεστιβάλ
Η Έκθεση
Η Δήλωση Συμμετοχής
Η Λίστα Εκθετών
Το Συνέδριο
Το Πρόγραμμα
Οι Εισηγητές
Γάκη Ερμίνα
Γεωργαλά Μαρία
Γιαννακοπούλου Θάλεια
Γκρίμπα Ελευθερία
Γκρουτζιέν Άννα
Γουράνιος Διονύσης
Ζαρωτιάδου Μαρία
Καρδαμίτση Ελένη
Μακρυστάθης Δημήτρης
Μαριόλη Πέπη
Μπακόπουλος Νίκος
Μπαλόγλου Ίρις
Νομικού Χριστίνα
Παπασπυροπούλου Σοφία
Πατούνης Χάρης
Πατσέλης Νίκος
Πολυχρονόπουλος Κωνσταντίνος
Σωτηρόπουλος Αλέξανδρος
Τζωρτζακάκη Κατερίνα
Φεζούδης Κωνσταντίνος
Φερεκύδου Ελίζα
Φίλη Κατερίνα
Φούντα Δώρα
Ψαρρού Στέλλα
Οι Παράλληλες Δράσεις
Η Ημερίδα: Ο Εθελοντισμός στην Κοινωνική Οικονομία
Το Πρόγραμμα
Η Δήλωση Συμμετοχή
Οι Εισηγητές
Ζωχιός Ιωάννης
Ηλίας Λάμπρος
Πανέλης Δημήτρης
Παπανδρέου Έλενα
Πολυχρονόπουλος Κωνσταντίνος
Ρουμελιώτης Ανδρέας
Σπινθάκης Ευάγγελος
Τακτικός Βασίλης
Φίλη Χριστίνα
Το Networking Event Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης
Το Πρόγραμμα
Η Δήλωση Συμμετοχή
Οι Εταιρίες που Συμμετέχουν
Οι Εισηγητές
Κατσούλη Κατερίνα
Παπαδοπούλου Σούμι
Πρίντζης Αθάνασιος
Σλάμαρης Θωμάς
Φερεκύδου Ελίζα
Φίλη Κατερίνα
Τα Σεμινάρια
Το Πρόγραμμα
Οι Εισηγητές
Caravas Pamela
Ασημακοπούλου Βαρβάρα
Γεωργακόπουλος Γιάννης
Γεωργίου Ελισάβετ
Γιαννοπούλου Μαριλένα
Κολοκούρη Εβίτα
Κόρδη Βαλεντίνα
Λαγός Mιχάλης
Μιχαηλίδης Δημήτριος
Ντούσκας Παναγιώτης
Ταπραντζή Μελίνα
Χριστοδούλου Ελένη
Η Δήλωση Συμμετοχής
Τα Βραβεία
Οι Κατηγορίες
Η Επιτροπή Αξιολόγησης
Η Δήλωση Συμμετοχής
Τα Δρώμενα
Το Πρόγραμμα
Special Olympics Hellas
Yoga - Παύλος Δημητριάδης
Zumba - Έφη Καρυπίδη
Latin - Griego Latino
Η Τοποθεσία
Η Κάτοψη
Ο Διοργανωτής
Οι Χορηγοί

Χορηγοί

Με την Υποστήριξη

technopolislogo2

 
Χορηγός

brinkslogo
yamaslogo

 
Χορηγοί Επικοινωνίας

insiderlogo
thatslifelogo
omorfizoilogo2
rejoinlogo
epixeirologo
ecozenlogo
mileikanealogo
 
sxedialogo
lightradiologo
apopsilogo2
 

 
Διοργάνωση

skywalkerlogo